Maillista

Denna mailinglista är öppen för sektionens medlemmar, den kan också användas av sektionen för utskick om kommande aktiviteter.

ANMÄL ER TILL LISTAN HÄR


 

Namn                           Mailadress                          
A
B
Gun-Marie Boers          marie.boers@web.de
Charlotte Bostedt     lottabostedt@hotmail.se
Dan Bergkvist  Dan.bergkvist@one.se
C
Helene Cahling                   helene.cahling@gmail.com
D
Kia Dahlström           Kia.k.dahlstrom@telia.com
E
Åsa Eriksson                   eriksson@goldengrabbarna.se
Susanne Englund            sussi.englund@gmail.com
Anette Ekholm                tanten56@hotmail.com
Anders Ellsén anders1ellsen@gmail.com
Kristina Ekegerd Kristina.ekegerd@telia.com
F
Anita Forslin                     anita.forslin@sundsvall.se
Rose-Marie Fröling mimmis_69@hotmail.com
   
G
Kristina Gustafsson Kristina.Gustafsson12345@mail.com
Grelzgårdens kennel vilding2006@hotmail.com
Annki Gunnarsson annki.gunnarsson@live.se
H
Lena Hildingsson                   vilding2006@hotmail.com
Anna Holter anna@wifsta.net
Anna-Lena Holmberg allfeathers@hotmail.se
Ulla-Kari Holmström ulla-kari.holmstrom@telia.com
I
J

Gudrun Jonsson

Gudrun.jonsson48@gmail.com
Kicki Jonsson jonsson.kristina@telia.com
Karolina Jirdén karjon83@hotmail.com
K
Åsa Karlsson asathillberg@hotmail.com
Martin Kling           martin.gnilk@gmail.com
L
Fredrik Lindberg advokat.lindberg@telia.com
Anette Lövgren anette.lovgren@hotmail.com
Elisabeth Lundin elisabeth.lundin@ronnes.se
Gunilla Lindgren gunilla.lindgren@begroup.se
M
Mats Meiton mats.meiton@bahnhof.se
Anita Martens                 anita.martens@home.se
Viktoria Mikaelsson        vikkan2@hotmail.com
N
Åsa Nordgren                     asaklinga@hotmail.com
Britt-Marie Nordin         brittmarie.k.nordin@gmail.com
Annelie Nilsson pumanannelie@hotmail.com
O
Lillemor Ohlsson lillemor@letsswing.se
P

Persson Maria

mariaaapersson@outlook.com
Persson Siv   perssonsiv@telia.com
Ingrid Persson ingrid.u.persson@telia.com
Ingrid Persson     ingrid_persson@telia.com
R

Ingela Rosenholm

solvallen@hotmail.se
Karin Rask karinrask@telia.com
Lasse Ramqvist        lars.rahmqvist@boxermail.com
Mariette Rohlertz mariette.rohlertz@gmail.com
S

Carina Svensson

carina.svensson@seko.se
Eva-Lena Sundholm  eva-lena.sundholm@live.se
Ida Ström            idastrom76@hotmail.com
Ann Sandström        anngustin@hotmail.com
Inger Sahlén    inger.sahlen@telia.com
Maria Sten  maria.sten@spray.se
Karin Söderlund    1951kms@gmail.com
Camilla Salli camilla.salli@gmail.com
Emilia Sällbom emiliias_@hotmail.com Ny
T
Carina Tolf Carina@gracehunters.com
V

Jenny Vestin

Jenny.Vestin@swedgeo.se
Ulla Wikström     ukl.wikstrom@telia.com
Anders Witzoe    a_witzoe@hotmail.com
Veronica Vågstedt Wärme veronica.warme@hotmail.se
Y
Å
Ä
Ö
Gunilla Öst gunilla.ost@hotmail.com